Warsztaty

MALOWANIE HENNĄ - 24 czerwca 2016

zapraszamy serdecznie na warsztaty malowania henną, które poprowadzi
Klaudyna, mama Tymka z Żółtych Listków. Będą to jej pożegnalne warsztaty, którymi możemy powitać lato. Klaudyna zaprasza wraz z dziećmi, dla każdego znajdzie się coś do roboty! Warsztaty odbędą się w przedszkolu, 23 czerwca 2016 o godzinie 16. Warsztaty otwarte i bezpłatne. Obowiązują zapisy mailowo na adres radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl lub przez wpisanie się na listę na drzwiach przedszkola.

 

PASTY do KANAPEK - 13 kwietnia 2016 roku

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresownanych na środę, 13 kwietnia, na godz. 15:30 na obiecane jeszcze przed świętami warsztaty kulinarne. Na spotkaniu nasz kucharz - Marcin - uchyli, mamy nadzieję, rąbka tajemnicy w temacie past do kanapek.

Prosimy o zabranie słoiczków na ewentualne pobranie próbek do domu.

Warsztaty otwarte, bezpłatne dla osób "przedszkolnych", pozostałe osoby 10 zł
Prosimy o zapisy mailowo na adres radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl, a od poniedziałku w przedszkolu będzie wywieszona lista (ewentualnych płatności będzie można dokonać przed warsztatami).

 

MALOWANIE KOLCZYKÓW - 14 marca 2016

Serdecznie zapraszam waszystkich zainteresowanych w poniedziałek, 14 marca 2016 na godz. 15:30 na miłe spotkanie z drewnem, farbami i własną wyobraźnią. Za pomocą farb akrylowych, które charakteryzują się łatwością w nakładaniu i intensywnością kolorów zmalujemy sobie kolczyki. Jednocześnie miło spędzimy czas przy pracy i ciepłej herbacie lepiej się poznając. Uwaga! Będziemy pracować z własną kreatywnością i wyobraźnią, zdolności plastyczne nie są konieczne. Warsztaty otwarte, bezpłatne. Warsztaty poprowadzi Karolina, mama Kalinki z Zielonych Listków. 

TIULOWE POMPONY - 11 marca 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólne "kręcenie pomponów" z tiulu w piątek 11 marca, na godz. 15:30. Prowadząca - Kasia, mama Zosi z Pomarańczowych Listków - pokaże także możliwości wykorzystania tiulowych pomponów. Materiały będa dostępna na miejscu, prosimy ewentualnie o zabranie ostrych nożyczek i kawałka kartonu. Warsztaty otwarte, bezpłatne. Prosimy o zgłozenia - mailowo na adres przedszkola lub przez wpisanie sie na listę na tablicy Rady Rodziców w szatni żółtych listków.

 

PIECZENIE PIERNIKÓW - 10 grudnia 2015

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na warsztaty kulinarne, które odbędą się w czwartek 10 grudnia o godz. 16:00. Wraz z ciocią Patrycją będziemy piec i zdobić pierniczki, które następnie będą sprzedawane na stoisku kiermaszowym. Warsztaty są otwarte, bezpłatne. Można przychodzić z dziećmi.

 

PRZYMIERZ SIĘ DO ZMIANY - MODOWE PORADY STYLISTKI - 9 grudnia 2015

W środę, 9 grudnia, o godz. 15:15 odbędą się warsztaty pt. "Przymierz się do zmiany - czyli modowe porady stylistki". Poprowadzi je Anita, mama Bożydara z Pomarańczowych Listków. "Na warsztatach spotkamy się w kameralnym gronie, by wspólnie "pobuszować" wśród naszej garderoby, poszukać inspiracji do doskonalenia swojego stylu w kontekście aktualnych trendów modowych i nauczyć się dobierać ubiór do typu własnej sylwetki (a tym samym podkreślać jej indywidualne atuty i tuszować - niewielkie oczywiście, niedoskonałości;)) Na warsztaty proszę zabrać ze sobą: elementy własnej garderoby, które bardzo lubicie, ale nie wiecie z czym je nosić lub takie co do których nie macie pewności, czy do Was pasują. Proszę o ubranie się w wygodny strój, pokazujący sylwetkę." Ilość miejsc ograniczona - prosimy o zapisy mailowo na adres przedszkole (przedszkole [at] lipowaalejka [dot] pl) lub rady rodziców (radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl) lub też przez wpisanie się na listę na tablicy Rady Rodziców w szatni Żółtych listków. Warsztaty są odpłatne - 10,00 złotych (pieniądze zasilą fundusz Rady Rodziców i będą dołączone do dochodów kiermaszowych).

 

MALOWANIE KOLCZYKÓW - 7 grudnia godz. 16:00 przełożony na inny termin

 W poniedziałek - 7 grudnia - o godz. 16:00 (przełozony na inny termin) odbędą się warsztaty malowania kolczyków. Serdecznie zapraszam na miłe spotkanie z drewnem, farbami i własną wyobraźnią. "Za pomocą farb akrylowych, które charakteryzują się łatwością w nakładaniu i intensywnością kolorów zmalujemy sobie kolczyki. Jednocześnie miło spędzimy czas przy pracy i ciepłej herbacie lepiej się poznając. Uwaga! Będziemy pracować z własną kreatywnością i wyobraźnią, zdolności plastyczne nie są konieczne." Powstałe rękodzieła zasilą stoisko kiermaszowe. Warsztaty poprowadzi Karolina, mama Kalinki z Zielonych listków. Warsztaty otwarte, bezpłatne.

 

LALECZKI Z RUNA - 3 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty tworzenia stojących laleczek. Warsztaty odbędą się w czwartek, 3 grudnia 2015, o godz. 15:15. Laleczki będą wykonane z naturalnego runa owczego z wykorzystaniem filcu. Mogą one służyć zarówno do przygotowania przedstawień, jak i do zabawy przez dzieci a nawet do tworzenia dekoracji świątecznych. Powstałe rękodzieła zasilą stoisko kiermaszowe. Warsztaty poprowadzi ciocia Maria. Warsztaty otwarte, bezpłatne.

 

WARSZTATY KOMINÓW Z WŁÓCZKI - 26 listopada 2015

W czwartek 26 listopada o godz. 16:30 odbędą się warsztaty robienia z włóczki na palcach, metodą słupków i półsłupków, kominów na szyję. Robótka łatwa, przy której szybko widać efekt. Warsztaty poprowadzi Asia mama Helenki z Pomarańczowych listków.

Warsztaty są otwarte i bezpłatne. Powstałe rękodzieła zasilą stoisko kiermaszowe. Prosimy o zapisy mailowo na adres przedszkole (przedszkole [at] lipowaalejka [dot] pl) lub rady rodziców (radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl) lub też przez wpisanie się na listę na tablicy Rady Rodziców w szatni Żółtych listków.

 

ZABAWKI Z ROLEK - 25 listopada 2015

W środę 25 listopada o godz. 16:30 odbędą się warsztaty robienia prostych zabawek z rolek po papierze toaletowym, takich jak na zdjęciu. Zabaweczki mogą posłużyć oczywiście do zabawy, ale też jako ozdoby choinkowe a w niektórych można ukryć mały słodki skarb. Stopień trudności: ŁATWE. Serdecznie zapraszamy. Warsztaty poprowadzi Kasia, mama Adasia i Zenka. Można przynieść ze sobą rolki po papierze toaletowym, nożyki do papieru, ostre nożyczki, pędzelki. Warsztaty są otwarte i bezpłatne. Powstałe rękodzieła zasilą stoisko kiermaszowe. Prosimy o zapisy mailowo na adres przedszkole (przedszkole [at] lipowaalejka [dot] pl) lub rady rodziców (radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl) lub też przez wpisanie się na listę na tablicy Rady Rodziców w szatni Żółtych listków.