Warsztaty

"Rodzic jako przywódca stada" - 26 kwietnia

zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców w czwartek, 26 kwietnia, na godz. 17:00 na spotkanie dotyczące książki Jespera Juula "Rodzic jako przywódca stada". Pozycja dostępna w naszej biblioteczce przedszkolnej - zapraszamy do korzystania.

 

LALKI WALDORFSKIE - czwartki, godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty szycia lalek waldorfskich. Warszaty rozpoczyną się w czwartek 9 listopada 2017 roku o godz. 18:00 i będą obejmować około 7 kolejnych czwartków. Warsztaty poprowadzi Ciocia Maria. Koszt warsztaów to 120,00 złotych. Wyprodukowane lalki zabieramy ze sobą do domu. Na warsztaty obowiązują zapisy - mailowo na adres radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl lub przedszkole [at] lipowaalejka [dot] pl.

 

ZIARNUSZKOWE ANIOŁY - 20 listopada 2017

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty w dniu 20.11.2017 r. o godz. 15.00. Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność spotkać się z Lidką Migalską (mamą Toli z Żółtych Listków), by wspólnie wykonać pękate, ziarnuszkowe Anioły. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte. Obowiązują zapisy (do czwartku 16 listopada) na adres mailowy radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl lub bezpośrednio na listę wywieszoną w przedszkolu.

 

 

MOTANKI-ZIARNUSZKI - 11 października 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w środę 11 października 2017, o godz. 15:30 na warsztaty z tworzenia ozdobnych materiałowych lal wypchanych pachnącymi ziołami. Warsztaty poprowadzi Lidka, mama Toli z Zielonych Listków. Warsztaty są otwarte i bezpłatne. Obowiązują zapisy (do poniedziałku 9 października) na adres mailowy radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl lub bezpośrednio na listę wywieszoną w przedszkolu.

 

PROCES GRUPOWY - 5 października 2017

Zapraszam wszystkich na proces grupowy - rodzaj pogłębionej o pracę z różnymi rolami dyskusji - dotyczący tematu przyznawania obniżek w czesnym w naszym przedszkolu:

Czy są potrzebne?
Jeśli tak, to komu i na jakich zasadach je przyznawać?
Jak w ogóle gospodarować naszymi wspólnymi pieniędzmi?
Zależy nam, aby jak najwięcej osób wzięło udział w dyskusji, nawey jeśli sami nie są zainteresowani otrzymaniem obnizki.
 
Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 października o 17.30, potrwa godzinę i poprowadzi je Maciej Gendek - psycholog i psychoterapeuta. Spotkanie będzie rejestrowane kamerą do celów superwizji. Obecność na nim jest równoznaczna ze zgodą na nagrywanie w celach szkoleniowych (niezależnie od tego, że prowadzącego i superwizorkę obowiązuje tajemnica zawodowa). Proces grupowy odbędzie się, jeśli będzie na nim obecne co najmniej 6 uczestników, dlatego niezbędne są zapisy - mailowo na adres przedszkola przedszkole [at] lipowaalejka [dot] pl lub SMS na numer przedszkola 501 154 205 lub poprzez wpisanie się na listę wywieszona na drzwiach przedszkola.
 
 

MALOWANIE HENNĄ - 24 czerwca 2016

zapraszamy serdecznie na warsztaty malowania henną, które poprowadzi
Klaudyna, mama Tymka z Żółtych Listków. Będą to jej pożegnalne warsztaty, którymi możemy powitać lato. Klaudyna zaprasza wraz z dziećmi, dla każdego znajdzie się coś do roboty! Warsztaty odbędą się w przedszkolu, 23 czerwca 2016 o godzinie 16. Warsztaty otwarte i bezpłatne. Obowiązują zapisy mailowo na adres radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl lub przez wpisanie się na listę na drzwiach przedszkola.

 

PASTY do KANAPEK - 13 kwietnia 2016 roku

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresownanych na środę, 13 kwietnia, na godz. 15:30 na obiecane jeszcze przed świętami warsztaty kulinarne. Na spotkaniu nasz kucharz - Marcin - uchyli, mamy nadzieję, rąbka tajemnicy w temacie past do kanapek.

Prosimy o zabranie słoiczków na ewentualne pobranie próbek do domu.

Warsztaty otwarte, bezpłatne dla osób "przedszkolnych", pozostałe osoby 10 zł
Prosimy o zapisy mailowo na adres radarodzicow [at] lipowaalejka [dot] pl, a od poniedziałku w przedszkolu będzie wywieszona lista (ewentualnych płatności będzie można dokonać przed warsztatami).

 

MALOWANIE KOLCZYKÓW - 14 marca 2016

Serdecznie zapraszam waszystkich zainteresowanych w poniedziałek, 14 marca 2016 na godz. 15:30 na miłe spotkanie z drewnem, farbami i własną wyobraźnią. Za pomocą farb akrylowych, które charakteryzują się łatwością w nakładaniu i intensywnością kolorów zmalujemy sobie kolczyki. Jednocześnie miło spędzimy czas przy pracy i ciepłej herbacie lepiej się poznając. Uwaga! Będziemy pracować z własną kreatywnością i wyobraźnią, zdolności plastyczne nie są konieczne. Warsztaty otwarte, bezpłatne. Warsztaty poprowadzi Karolina, mama Kalinki z Zielonych Listków. 

TIULOWE POMPONY - 11 marca 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólne "kręcenie pomponów" z tiulu w piątek 11 marca, na godz. 15:30. Prowadząca - Kasia, mama Zosi z Pomarańczowych Listków - pokaże także możliwości wykorzystania tiulowych pomponów. Materiały będa dostępna na miejscu, prosimy ewentualnie o zabranie ostrych nożyczek i kawałka kartonu. Warsztaty otwarte, bezpłatne. Prosimy o zgłozenia - mailowo na adres przedszkola lub przez wpisanie sie na listę na tablicy Rady Rodziców w szatni żółtych listków.

 

PIECZENIE PIERNIKÓW - 10 grudnia 2015

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na warsztaty kulinarne, które odbędą się w czwartek 10 grudnia o godz. 16:00. Wraz z ciocią Patrycją będziemy piec i zdobić pierniczki, które następnie będą sprzedawane na stoisku kiermaszowym. Warsztaty są otwarte, bezpłatne. Można przychodzić z dziećmi.