Wydarzenia

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY - 17 grudnia 2016 r.

OGNISKO I PIECZENIE ZIEMNIAKÓW - 21 października 2016

W piątek, 21 października, dzieci wyjeżdżają na wycieczkę na Dziewiczą Górę na ognisko i pieczenie ziemniaków. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 9:00 - prosimy przyprowadzać dzieci punktualnie. Śniadanie dzieci będą jadły po przyjeździe, w plenerze (nauczycielki zabierają prowiant). Prosimy aby dzieci zjadły lekkie śniadanie w domu - do plecaka można zapakować wodę i owoce (prosimy nie dawać dzieciom soków ani słodyczy). Powrót przewidziany jest na godz. 13:00 - na obiad. Po obiedzie rytm dnia bez zmian.

 

Zaproszenie na Warsztaty

Serdecznie zapraszamy Was wraz z dziećmi na warsztaty performatywne Koło koła, które odbędą się w ramach tegorocznego Festiwalu Malta, 28 czerwca (wtorek) o godzinie 15 i 18 na Placu Wolności. Wydarzenie jest artystyczną alternatywą dla placu zabaw oraz okazją do twórczego, rodzinnego spędzenia czasu. Eksperymentując z formą koła, performerki (w tym jedna przedszkolna mama) stworzą przestrzeń swobodnej interakcji dziecieciej i dorosłej widowni ze wszystkim co pojawiać i wydarzać się będzie podczas wydarzenia.
 
 Koło koła jest podsumowaniem pierwszego etapu pracy nad spektaklem DOoKOŁA, którego premiera odbędzie się w Art Stations Foundation by Grażyna Kluczyk (koprodukcja: Fundacja Malta) i którego partnerem jest nasze przedszkole.
 
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc. Szczegóły poniżej:
http://malta-festival.pl/pl/program/kolo-kola-warsztat-performatywny-dla...
Ctrl+Kliknij lub naciśnij, aby otworzyć link">http://malta-festival.pl/pl/program/kolo-kola-warsztat-performatywny-dla-rodzin-z-dziecmi
 

WYCIECZKA - 2 czerwca 2016 roku

w czwartek, 2 czerwca, dzieci wyjeżdżają na wycieczkę do Osowej Góry. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 8:30. Prosimy w tym dniu przyprowadzać dzieci punktualnie. Prosimy także, aby dzieci zjadły w domu śniadanie. Drugie śniadanie dzieci zjedzą na miejscu - nauczycielki będą miały dla dzieci bułki i ciepłą herbatę. Dzieci mogą zabrać ze sobą w plecaku wodę i owoce - prosimy nie dawać słodyczy ani słodkich napojów. Powrót przewidziany jest na godz. 13:00, na obiad. W tym dniu nie będzie zajęć zerówki.

 

ZIELONE ŚWIĘTA - 13 maja

w piatek, 13 maja, po śniadanku dzieci będą obchodzić Zielone Święta. Prosimy, aby tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane na biało i przyniosły ze sobą mały bukiecik białych, ogrodowych lub polnych kwiatków.

 

WYCIECZKA - 5 maja 2016 roku

W czwartek, 5 maja, dzieci wyjeżdżają na wycieczkę do Osowej Góry. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 9:00. Prosimy w tym dniu przyprowadzać dzieci punktualnie. Prosimy także, aby dzieci zjadły w domu śniadanie. Drugie śniadanie dzieci zjedzą na miejscu - nauczycielki będą miały dla dzieci bułki i ciepłą herbatę. Dzieci mogą mieć za sobą w plecaku wodę i owoce - prosimy nie dawać słodyczy ani słodkich napojów. Powrót przewidziany jest na godz. 13:00, na obiad. W tym dniu nie będzie zajęć zerówki.

 

WYCIECZKA - 13 kwietnia 2016 roku

W środę, 13 kwietnia, dzieci wyjeżdżają na wycieczkę na Dziewiczą Górę. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 9:00. Prosimy w tym dniu przyprowadzać dzieci punktualnie. Prosimy także, aby dzieci zjadły w domu śniadanie. Drugie śniadanie dzieci zjedzą na miejscu - nauczycielki będą miały dla dzieci bułki i ciepłą herbatę. Dzieci mogą mieć za sobą w plecaku wodę i owoce - prosimy nie dawać słodyczy ani słodkich napojów. Powrót przewidziany jest na godz. 13:00, na obiad.

 

WYCIECZKA - 18 marca 2016 roku

W piątek, 18 marca, dzieci wyjeżdżają na wycieczkę do leśniczówki w Naramowicach, aby przywitać wiosnę. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 9:00. Prosimy w tym dniu przyprowadzać dzieci punktualnie. Prosimy także, aby dzieci zjadły w domu śniadanie, drugie śniadanie dzieci zjedzą na miejscu. Nauczycielki będą miały dla dzieci bułki i ciepłą herbatę. Powrót przewidziany jest na godz. 13:00, na obiad.

 

SADZENIE TULIPANÓW w przedszkolnym ogródku

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z dziećmi do ogródka przedszkolnego w niedzielę 13 marca, na godz. 11:30. Rada Rodziców zorganizowała akcję sadzenia tulipanów. Akcja potrwa ok. godziny do dwóch. Prosimy o przyniesienie własnych narzędzi.

 

ZEBRANIE Z RODZICAMI - 10 lutego 2016 roku

Przypominamy, że zgodnie z rocznym planem pracy, w środę 10 lutego odbędzie się zebranie z rodzicami. Rozpoczniemy częścią wspólną o godz. 17:00 a o 17:30 rozejdziemy się do sal na zebrania w grupach. Po zebraniu w grupach - ok. godz. 18:15-18:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci zerówkowych. Na tym spotkaniu będziemy m.in. gościć przedstawicieli Społecznej Waldorfskiej Szkoły Podstawowej w Poznaniu, którzy opowiedzą o swojej placówce.