Ciocie w Zielonych Listkach

Ania – Mama trójki dzieci. Z wykształcenia orientalistka, odnalazła przyjemność w pracy z przedszkolakami. Zapalona miłośniczka kuchni i kultury indyjskiej. W tegoroczne wakacje odbyła kolejną już podróż do Indii.

Ewa – Mama trzech córek. Zafascynowana pedagogiką waldorfską od 11 lat, najpierw jako mama potem jako nauczyciel. Lubi sztukę, rękodzieło, podróże kamperem, bliskość natury i śpiew.

Ciocie w Pomarańczowych Listkach

Aldona – Mama trzech córek. Z wykształcenia pedagog, nauczyciel Montessori i wieloletni waldorfski. Interesuje się szydełkowaniem, pracami artystycznymi i sportem.

Asia – Mama Lenki. Interesuje się kwiatami, lubi tańczyć, spacerować i jeździć na rowerze

Ciocie w Żółtych Listkach

Weronika – Mama trójki dzieci. Lubi jeździć na nartach, włóczyć się po pustyni, snurkować. Mówi o sobie, że jest zachwytem tego świata. Pracę traktuje misyjnie.

Karina – Mama dwójki dzieci. Lubi jogę i przebywanie na łonie natury. Uwielbia śpiewać, interesuje się aromaterapią i mocą płynącą z roślin. Karina to również dyrektorka pedagogiczna przedszkola – zajmuje się wszystkimi sprawami pedagogicznymi. 

Eurytmia i rytmika

Kasia Piesak – Ukończyła studia pedagogiczne i artystyczne (eurytmia) w Polsce i w Szwajcarii. Od 38 lat wraz z mężem działa na polu artystycznym i pedagogicznym również w duchu pedagogiki waldorfskiej. Prowadzi zajęcia eurytmii w przedszkolach waldorfskich oraz zajęcia eurytmii, malowania i rysunku w szkole waldorfskiej w Poznaniu.

Ciocie w świetlicy

Martyna – studentka pedagogiki na UAM. Często pokonuje dystans między przedszkolem a uczelnią na swoim niebieskim rowerze. Miłośniczka kulinarnych podróży i książek.

Bartek – działacz fundacji Teach For Poland, miłośnik Karaoke, lubi specyficzne poczucie
humoru

W kuchni pracują

Kucharz Marcin – Malarz. Fotograf. Aktor. Ateista. Rowerowy turysta. Kolekcjoner starych książek kucharskich.

Iwona – Dobry duch przedszkola. Po godzinach zajmuje się masażem jako formą pracy z ciałem i głębokiego relaksu. Specjalizuje się w ajurwedyjskim masażu gorącymi kamieniami – Ratnaabhyanga.

Dyrektorka przedszkola

Natalia – nauczycielka waldorfska. Na co dzień Mama trójki dzieci, ogrodniczka, biegaczka. Natalia pilnuje wszystkich spraw porządkowo administracyjnych.

O porządek w przedszkolu dba Monika – Mama trójki dzieci, które ukończyły przedszkole waldorfskie. Córka ukończyła szkołę waldorfska, a najmłodszy syn aktualnie jest jej uczniem w klasie 5. Monika jest wielką entuzjastką pedagogiki waldorfskiej.